O autorze
Publikuje m.in. w Exklusivie, K MAGu czy Wysokich Obcasach. Razem z Hanią Rydlewską jest redaktorem naczelnym magazynu AFF i prowadzi warsztaty Fashion Writing podczas festiwalu Art&Fashion w Poznaniu. Kurator projektów artystyczno-modowych.
Blog poświęca ludziom i produktom!

Kto chce z nami zrobić magazyn o modzie i sztuce? Zapraszam do współpracy!

„AFF magazyn” w najlepszym gronie
„AFF magazyn” w najlepszym gronie fot. Michael Okraj
Już w październiku razem z Hanią Rydlewską, w ramach poznańskiego festiwalu Art&Fashion w Starym Browarze w Poznaniu, będziemy robić kolejny magazyn. By go z nami stworzyć, wystarczy dostać się na warsztaty. Rekrutacja trwa do 25 wrześnie.

Zapraszamy wszystkich, którzy piszą lub chcę zacząć pisać o modzie, kulturze i sztuce. Doświadczenia nie jest wymagane, ważniejszy jest zapał i niestandardowe pomysły. Szukamy zarówno tych, którzy preferują duże dziennikarskie materiały, np. reportaże, jak i tych, którzy wolą, krótkie internetowe formy.

Czytaj również: Czas na romans z modą i sztuką! Rusza rekrutacja na warsztaty Art & Fashion Festival!

KRÓTKA HISTORIA
Wszytko zaczęło się trzy lata temu, gdy razem z Hanią Rydlewską, prowadziliśmy w ramch Art&Fashion, pierwsze warsztaty pisania o modzie. Wówczas wygrani publikowali teksty w magazynie „Exklusiv”.

Rok później, stworzyliśmy magazyn „Surowy”, który dodawaliśmy do Exklusiva.
Jego współtwórcami byli wszyscy uczestnicy warsztatów, nie tylko zwycięzcy.
Dyrektorem artystycznym i autorem szaty graficznej był Edgar Bąk - jeden z najciekawszych, współczesnych polskich grafików.

W 2011 roku powstało osobne wydawnictwo „AFF magazyn” - piękny i gruby, ekskluzywny magazyn o modzie i sztuce, był ukoronowaniem wszystkich edycji festiwalu. Uczestnicy warsztatów pisania, fotografii i ilustracji mody byli jego współtwórcami. Pismo przygotowywali również profesjonalni dziennikarze. Na łamach „AFF” pojawili się także m.in.: Garżyna Kulczyk, Anda Rottenberg, Beata Stasińska, Malcolm Barnard, Krystyna Kofta, Magda Wunsche i Marianne Faithfull. Dyrektorem artystycznym i twórcą szaty graficznej magazynu był Michael Okraj - gwiazda berlińskiej grafiki.

W tym roku, pójdziemy o krok dalej!
Rekrutacja trwa do 25 września.
Wszytkie szczegóły znajdziecie w stronie: starybrowar5050
I czekam na ewentualne na pytania w komentarzach!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...